niedziela, 10 listopada 2013

Hakery i inne szmery-bajery

UWAGA, UWAGA!

Przepraszam. Nie mam słów na to, jak zaniedbałam blogspota. Jednakże na emaila powiązanego z jedną grą włamał mi się haker i zmienił hasło, by zagarnąć tamto konto dla siebie. Oczywiście, 14lvl, VIPa i 6000 złota z tamtego konta mi nie zwróci, ale to nieważne w tym momencie.
Otóż na tamten email zarejestrowanego miałam jeszcze prywatnego facebooka, jednego z twitterów (dobrze, że tylko zapasowy) i BLOGGERA.
Teraz udało mi się włamać na swojego blogspota (Ninja ja) i już staram się jakoś zabezpieczyć bloggera. Bardzo przepraszam. Mam nadzieję, że mi to wybaczycie.

3 komentarze :

 1. Oj, współczuje. :/ Mam nadzieję, że już więcej nie będziesz mieć takich problemów.

  OdpowiedzUsuń
 2. o.O
  Cieszę się, że Ci się udało odzyskać konto i mam nadzieję, że szybko doczekamy się nowego rozdziału! :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo fajnie piszesz. Historia wciąga i nie można się od niej oderwać. Czekam na ciąg dalszy. Obserwuje i w wolnej chwili zapraszam do mnie - dopiero zaczynam, ale będzie u mnie bardziej pikantnie:)

  Fantazyjna
  mysli-bez-cenzury.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

SPAM to zuuo. Spróbuj tylko wkleić link na swojego bloga, nie napisawszy przedtem nic o rozdziale, to wybacz, ale nie ręczę za siebie. Przecież nie po to spędzam czas, starając się dobrze pociągnąć akcję, żebyś ty nawet nie zerknął na moje wypociny!

Widzowie